Vi som aktiverar dig

Thomas Heiderup

Thomas Heiderup

Platschef, Reception, Kampsports tränare, Kamp-Fys, BodyCombat, Stationsträning
Elin Fondell

Elin Fondell

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning, Massör, Professionell samtalscoach, Soma Move, YinYoga, Dansaswing, Styrka/balans, Fortgjort Pulsgympa
Per Nilsson

Per Nilsson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning, Tester, Fysisk aktivitet på recept (FaR), TRX, Spinning, Stationsträning
Annie Heiderup

Annie Heiderup

Reception, Personlig Tränare, Kostrådgivning, Massör, BodyCombat, Core
Bertil Andersén

Bertil Andersén

Aktiva seniorer
Emilia Heiderup

Emilia Heiderup

Reception, Massör, FortGjort Styrka
Alexander Martinsson

Alexander Martinsson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivare, Högintensiv Intervallträning (HIIT)
Ricky Serey Gustavsson

Ricky Serey Gustavsson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning
Issac Håkansson

Issac Håkansson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning
Kim Pettersson

Kim Pettersson

Reception, Spinning, BodyCombat
Thomas Hallén

Thomas Hallén

Personlig tränare, Massör, Kostrådgivning, Gymvärd
Jesper Melin

Jesper Melin

Personlig Träning, Kostrådgivning
Ameli Ahlgren

Ameli Ahlgren

Crossfight, Kamp-Fys
Ulrika Jensen

Ulrika Jensen

VinyasaYoga, YinYoga, Core, Spinning, Funktionell Träning
Ofelia Jaegtnes

Ofelia Jaegtnes

Core
Theve Nilsson

Theve Nilsson

VinyasaYoga, YinYoga
Malin Franzén

Malin Franzén

Zumba Malatino
Suzanne Pluntke

Suzanne Pluntke

Funktionell Träning
Per Fredriksson

Per Fredriksson

Spinning
John Johansson

John Johansson

Kettlebells, Soma Move
Mathias Larsson

Mathias Larsson

Spinning
Sebastian Pranjko

Sebastian Pranjko

Kamp-fys
Lyneth Wolske

Lyneth Wolske

Spinning, fortgjort skivstång
Ida Björklund

Ida Björklund

Dansaswing, Fortgjort Skivstång, TRX
Erika Claesson Andersson

Erika Claesson Andersson

Spinning
Tiara Norlin

Tiara Norlin

Reception, Fortgjort Pulsgympa
Alexander Hafsbrandt

Alexander Hafsbrandt

Reception
Diana Kullberg

Diana Kullberg

Powerpulse
Cecilia Berggren

Cecilia Berggren

Fortgjort Pulsgympa
Ingela Jändel

Ingela Jändel

Dansgympa, Seniorgympa
Lotta Johansson Henriksen

Lotta Johansson Henriksen

Smidig & stark, Styrka & balans
Lina Romlin

Lina Romlin

Fredagsfys-puls, Fredagsfys-styrka
Matilda Ljungkvist

Matilda Ljungkvist

Kettlebell
Viktor Vestergård

Viktor Vestergård

Gymvärd
Maja Hjalmarsson

Maja Hjalmarsson

Gymvärd
Anders Giheden

Anders Giheden

Gymvärd
Daniel Jusinski

Daniel Jusinski

Fysioterapeut/Sjukgymnast
Ulf Gustavsson

Ulf Gustavsson

Frekvensterapeut
Anna Larsson

Anna Larsson

Idrottsterapeut, PT, massage
Staffan Andersson

Staffan Andersson

Naprapat
Lucas Eriksson

Lucas Eriksson

Samarbetspartner i Karlskrona Kommun på funktionsstödsförvaltningen