Vi som aktiverar dig

Thomas Heiderup

Thomas Heiderup

Platschef, Reception, Kampsports tränare, Kamp-Fys, BodyCombat, Stationsträning
Elin Fondell

Elin Fondell

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning, Massör, Professionell samtalscoach, Soma Move, YinYoga, Dansaswing, Styrka/balans, Fortgjort Pulsgympa
Per Nilsson

Per Nilsson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning, Tester, Fysisk aktivitet på recept (FaR), TRX, Spinning, Stationsträning
Annie Heiderup

Annie Heiderup

Reception, Personlig Tränare, Kostrådgivning, Massör, BodyCombat, Core
Bertil Andersén

Bertil Andersén

Aktiva seniorer
Emilia Heiderup

Emilia Heiderup

Reception, Massör, FortGjort Styrka
Ashley Lemas

Ashley Lemas

Reception, Massör
Ricky Serey Gustavsson

Ricky Serey Gustavsson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning
Issac Håkansson

Issac Håkansson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivning
Tiara Norlin

Tiara Norlin

Reception, Danspass, Fortgjort Pulsgympa
Thomas Hallén

Thomas Hallén

Personlig tränare, Massör, Kostrådgivning, Gymvärd
Jesper Melin

Jesper Melin

Personlig Träning, Kostrådgivning
Alexander Martinsson

Alexander Martinsson

Reception, Personlig tränare, Kostrådgivare, Högintensiv Intervallträning (HIIT)
Kim Pettersson

Kim Pettersson

Reception, Spinning, BodyCombat
Felicia Gralvik

Felicia Gralvik

Reception, Fortgjort stark, Fortgjort pulsgympa
Theve Nilsson

Theve Nilsson

VinyasaYoga, YinYoga
Nour Alfarra

Nour Alfarra

Reception
Suzanne Pluntke

Suzanne Pluntke

Funktionell Träning
Per Fredriksson

Per Fredriksson

Spinning
John Johansson

John Johansson

Kettlebells, Soma Move
Mathias Larsson

Mathias Larsson

Spinning
Sebastian Pranjko

Sebastian Pranjko

Kamp-fys
Lyneth Wolske

Lyneth Wolske

Spinning, fortgjort skivstång
Ida Björklund

Ida Björklund

Dansaswing, Fortgjort Skivstång, TRX
Erika Claesson Andersson

Erika Claesson Andersson

Spinning
Lars Molin

Lars Molin

Spinning, styrka
Ameli Ahlgren

Ameli Ahlgren

Crossfight, Kamp-Fys
Pernilla Jonsson

Pernilla Jonsson

Spinning
Ofelia Jaegtnes

Ofelia Jaegtnes

Core
Ulrika Jensen

Ulrika Jensen

VinyasaYoga, YinYoga, Core, Spinning, Funktionell Träning
Lotta Johansson Henriksen

Lotta Johansson Henriksen

Smidig & stark, Styrka & balans
Matilda Ljungkvist

Matilda Ljungkvist

Kettlebell
Diana Kullberg

Diana Kullberg

Powerpulse
Lina Romlin

Lina Romlin

Fredagsfys-puls, Fredagsfys-styrka
Maja Hjalmarsson

Maja Hjalmarsson

Gymvärd
Ingela Jändel

Ingela Jändel

Dansgympa, Seniorgympa
Anders Giheden

Anders Giheden

Gymvärd
Viktor Vestergård

Viktor Vestergård

Gymvärd
Alexander Hafsbrandt

Alexander Hafsbrandt

Reception
Daniel Jusinski

Daniel Jusinski

Fysioterapeut/Sjukgymnast
Ulf Gustavsson

Ulf Gustavsson

Frekvensterapeut
Anna Larsson

Anna Larsson

Idrottsterapeut, PT, massage
Staffan Andersson

Staffan Andersson

Naprapat
Lucas Eriksson

Lucas Eriksson

Samarbetspartner i Karlskrona Kommun på funktionsstödsförvaltningen